Genel Haberler

Faydalar

Ürünler

Genel Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarina ve kisilik haklarina saygili olmayi amac edinmistir. Sitemiz, 5651 sayili yasada tanimlanan "yer saglayici" olarak hizmet vermektedir. ilgili yasaya gore, site yonetiminin hukuka aykiri icerikleri kontrol etme yukumlulugu yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldir" prensibini benimsemistir. Telif hakkina konu olan eserlerin yasal olmayan bir bicimde paylasildigini ve yasal haklarinin cignendigini dusunen hak sahipleri veya meslek birlikleri, iletisim sayfamızdan bize ulasabilirler. Buraya ulasan talep ve sikayetler Hukuk Musavirimiz tarafindan incelenecek, sikayet yerinde goruldugu takdirde ihlal oldugu dusunulen icerikler sitemizden kaldirilacaktir. Site yonetimine ulasmadan yapilan hukuki islemlerden site yonetimi hicbir sekilde sorumlu tutulamaz. Bu siteye giren her kullanici bu duyurudan haberdar olmus sayilir. Sitemiz herhangi bir ürünün resmi satıcısı olmayıp site üzerinden herhangi bir satış yapılmamaktadır. Site, bilgilendirme amaçlı hazırlanmıştır.


Toplam Oy: 4

Resihi Mantarı Nelere İyi Gelir

Kategori: FAYDALAR
Resihi Mantarı Nelere İyi Gelir


En önemli etkenler ise şunlardır :

Ganoderma yüzlerce yıldır yaşlılıkta hafıza kaybını engellemesi ile tanınmaktadır.
Ganoderma anti-inflammatorik etkindir.
İnflammasyonun Alzheimer hastalığının gelişmesinde öncü olduğu anlaşılmıştır.
Uzun süre kronik anti-inflammatorik madde kullanan insanlarda Alzheimer ’ın pek ortaya çıkmadığı fark edilmiştir.
F İ Y A T L A R I M I Z
*****GANO FİYATLARI İÇİN TIKLAYIN*****
*****FİYATLARIMIZI GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN*****

*****ŞİFALI ANİON PET FİYATLARI İÇİN TIKLAYIN*****
*****SEPE FİYATLARI İÇİN TIKLAYIN*****
F İ Y A T L A R I M I Z
*****GANO 2 FİYATLARI İÇİN TIKLAYIN*****
F İ Y A T L A R I M I Z I GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN
*****DİĞER ÜRÜN FİYATLARI İÇİN TIKLAYIN*****
*****FİYATLAR SAYFASINA DÖNMEK İÇİN TIKLAYIN*****

A. Ganoderma ve Yaşlılık: M.S. 500 yıllarda yayınlanmış çin yazıtlarında Ganoderma lucidum’ un yaşam enerjisini canlandırdığı, düşünme yeteneğini geliştirdiği ve unutkanlıktan koruduğu bildirilmektedir. Vücudu ve hafızayı tazeler, yaşlanmayı erteler ve bireyi uzun bir yaşama hazırlar. 1996’da Mizuno tarafından bireyin mental yeteneklerini stabilize ettiği bulunmuştur. Thaoist inanca göre hafıza hem sağlığın korunmasının hem de uzun yaşamın en güçlü motorudur.
B. Anti-İnflammatorik Etki: Stavinoha ve arkadaşları 1191 ve 1996 de yayınlanan fare deneyleri sonuçları üzerinde Ganoderma lucidum çok güçlü bir anti-inflammatorik ajan olduğunu ispatlamıştır. Bu mantarın farelere ağız yoluyla verilen su ekstraktları(çayları) gerek carrageennan ve gerekse croton yağı ile oluşturulmuş inflammasyonlara karşı çok etkin bulunmuştur.

REKLAMLARLA DESTEK OLMANIZI BEKLİYORUZ

Reişhi özüt lucidium excel mantar şeker krema kahve içermez esmer kaliteli giderir ürün bitkinlik unutkanlık karna iç stres gano fiyat ankara istanbul turkiye derma astım alerji romatizma ateş
Önceki Sayfa »
  • Yazar: admin
  • Gösterim: 31903
Bilgi
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
Reişhi özüt lucidium excel mantar şeker krema kahve içermez esmer kaliteli giderir ürün bitkinlik unutkanlık karna iç stres gano fiyat ankara istanbul turkiye derma astım alerji romatizma ateş